CALL US
+3(099) 622 80 90
E-MAIL
lirss@ukr.net
WORKING HOURS
Пон. - Пят. 9.00 - 19.00

Portfolio

Дизайн будинку у сучасному стилі. стильно та вишукано.

Дизайн будинку це завжди простір для фантазії та нових ідей. Те що практично неможливо реалізувати в малогабаритній квартирі можна у приватному будинку. Це не лише стосується класичних стилів. Відкритий простір, широкі вікна, багато повітря та світла характерне і для сучасних стилів, таких як мінімалізм, еко стиль, лофт та хай-тек.

Основною вимогою замовника було створення максимально лаконічного дизайну в стриманих контрастних кольорах. Окрім того передбачене перепланування першого поверху.

Даний проект розроблено у сучасному стилі з використанням контрастних кольорів. Перший поверх по суті об’єднаний в одне приміщення, зоноване з допомогою меблів, кольору та декору – зона з телевізором та зона відпочинку біля каміна. Камін декорований декоративною штукатуркою коричневого відтінку. Той же колір повторяється на фасаді шафи купе. Також той же колір повторюється у сходовій зоні.

Приміщення об’єднане гіпсокартоновою стелею з квадратною підсвіткою та висячою люстрою. Також об’єднують і дивани однієї форми але різного кольору – чорний шкіряний та біля каміну – білий.

Підлога покрита білою матовою плиткою, обігрівається зоновано.

Дизайн будинку получився досить лаконічниим та стриманим, з прямими лініями що прослідковуються як у меблях так і на стелі. Водночас загальне сприйняття приміщення згладжують м’які дивани, м’який коврик біля журнального столика, вазони, картини та декор.