CALL US
+3(099) 622 80 90
E-MAIL
lirss@ukr.net
WORKING HOURS
Пон. - Пят. 9.00 - 19.00

Portfolio

Дизайн будинку Тернопіль.

Дизайн будинку завжди дає простір для нових ідей та фантазії дизайнера. Головним елементом дизайну інтер’єру став камін, який є не лише елементом декору але й реальним повноцінним джерелом тепла. Будинок опалюється електрикою, газом та є також твердопаливний котел. В дизайні використане комбіноване освітлення – вмонтована підсвітка, люстра та світлодіодна стрічка. Справжньою прикрасою та родзинкою кімнати став великий акваріум, що гармонійно вписується в інтер’єр вітальні.

При розробці даного проекту замовнику було запропоновано два варіанта дизайну будинку в діаметрально різних стилях. Сучасний стиль реалізований в чороно-білих кольрах, класичний – в теплих кольорах жовтого та золотого. В обох варіантах використовується натяжна стеля, що візуально розширює простір, як і всі глянцеві поверхні в інтер’єрі.

В розробці першого варіанту дзайну для декору стін використана декоративна штукатурка. Картина з підсвіткою та контрасна глянцева керамічна плитка на підлозі. Чіткі геометричні лінії гіпсокартонової стелі, люстри, підсвітки та глянцева поверхня текстур матеріалів підтримує концепцію сучасного стилю вітальні. Натомість теплі кольори стін, дерев’яна підлога теплого кольору, текстиль та декорування допомогли створити затишок та тепло характерне класичному стилю. Класичний стиль підкреслюють як меблі – м’яка частина, журнальний столик, так і зокрема камін. Також і гіпсокартонова констукція у вигляді полок на стіні біля телевізора.

Важливу роль у підкресленні стилю відіграє і текстиль. Гардини, штори, тюль, диван, коврик на підлозі – все це є невід’ємною частиною дизайну.

В цілому даний дизайн будинку чітко показує як за допомогою декору, матеріалів, меблів та кольору стін можна кардинально змінити вигляд приміщення відповідно до смаків та вподобань замовника. При виконанні дизайн-проекту ми як правило розробляємо 1-2 варіанти дизайну. Якщо замовник не має чіткого уявлення що-до дизайну приміщення, це допомагає визначитись клієнту. В кінцевому ж результаті получити оптимально зручний та комфортний дизайн приміщення.

Метою нашої команди є створення максимально комфортного та красивого інтер’єру як житла, так офісного приміщення чи комерційного. Справжнью нагородою для нас є захоплення замовника дизайном та вдячність за роботу.