CALL US
+3(099) 622 80 90
E-MAIL
lirss@ukr.net
WORKING HOURS
Пон. - Пят. 9.00 - 19.00

Portfolio

Дизайн будинку у класичному стилі. тернопіль

Дизайн будинку у класичному стилі повноцінно реалізувати можна лише у просторому приміщенні. Зазвичай це або приватний будинок, або ж квартира з великою площею. Такі обмеження звязані з тим, що для класичного стилю характерною є наприклад ліпка, масивні гардини, складна конструкція стелі, часто гіпсова ліпнина та карнізи. Також не можливо уявити дизайн будинку у класичному стилі без масивних дерев’яних меблів, картин та інших елементів декору.

В даному дизайн проєкті широко використані натуральні матеріали або матеріали що імітують натуральні. Зокрема, підлога та меблі дерев’яні з вираженою структурою. Стіни прикрашені декоративною штукатуркою, що нагадує світлобежевий мармур. Також на стіні передбачена фреска, обрамлена ліпкою, що ідеально підкреслює стиль приміщення.

Стеля складного дизайну з вмонтованою натяжною глянцевою стелею. Натяжна стеля завжди візуально підіймає її, до того ж приміщення получає додаткове освітлення, шляхом відбивання.

Підлога вітальні покрита дерев’яним паркетом світлого теплого кольору. Підлогу прикрашає класичний коврик світлого кольору.

Що до освітлення приміщення – на стелі – кришталева люстра, підсвітка з кришталевими підвісками. Також на стіні вмонтовані бра.

Дизайн кухні та її декорування повністю підтримує дизайн вітальні як кольоровим рішенням так і стилем. Кухонні меблі ніжного кольору слонової кістки з патенуванням позолотою. вітрини у фасаді верхніх секцій теж з золоти патенуванням. Звичними для класичного стилю є карнизи на меблях. Той же орнамент фрезерування що на кухонній стінці повторюється у дизайні стола та мягкого диванчика. Стіни декоровані ліпкою, декоратиною штукатуркою, що вже зустрічалась у вітальні та фрескою.

Підлога на кухні покрита світлою глянцевою плиткою, на якій є орнамент, що нагадує коврик.