CALL US
+3(099) 622 80 90
E-MAIL
lirss@ukr.net
WORKING HOURS
Пон. - Пят. 9.00 - 19.00

Portfolio

Дизайн кухні. м. Чортків

Даний дизайн-проект двокімнатної квартири розроблявся для молодої сім’ї у новобудові. Приміщення кухні досить мале, тому основною вимогою було створення стильної, яскравої кухні, одночасно не перегружаючи простір. глянцева стеля. глянцеві фасади кухні, а також глянцева поверхня обіднього столу візуально розширює простір кухні. Також важливим є правильне використання кольорів та матеріалів.

Дизайн кухні у сучасному стилі прекрасно доповнив дизайн квартири вцілому. Кухонні меблі виконані у сучасному стилі, присутні радіусні фасади що згладжують гострі кути і додають мягкість інтер’ру. Фартух по бажанню замовника виконано з термостійкого гартованого скла, фасади – МДФ плівка AGT, що відзначається глибиною глянцю, кольору та міцністю. Стільниця – штучний камінь. перевагою якого є можливість реконструкції в разі пошкоджень та стійкістю до вологи та високих температур.

Стелю вирішено зробити глянцевою натяжною, що візуально піднімає її, стіни декоровані декоративним розписом, покритим воском – а значить він зручний у догляді та міцний. Також стіна декорована дакоративною цеглою білого кольору. по периметру меблів створено конструкцію з гіпсокартону, що підтримує форму меблів.

Як і у кожному проєкті для візуального сприйняття дуже важливим є освітлення. У створенні дизайну використано підсвітку на коробі з гіпсокартону та передбачена додаткова підсвітка робочої поверхні – стільниці.

Кімната має вихід на балкон. На ньому вирішено зробити зону відпочинку де приємно буде випити чашечку кави, милуючись краєвидом міста. Об’єднуючи приміщення кухні та балкону ми одну стіну декорували декоративною кладкою цегли та світильниками типу – бра. Цю зону було дещо піднято, для кращого огляду краєвиду з вікна. По іншу сторону розмістили мякий диван, що при бажанні розкладається у повноцінне спальне місце для однієї людини.

В цілому дизайн кухні получився досить локанічним, стильним та яскравим. Приміщення кухні та балкону об’єднанні в єдиному стильовому рішенні та високофункціональні, незважаючи на еякий мінімалізм що безперечно прослідковується у проєкті. Впевнена, що кухня стане улюбленим місцем для всієї сім’ї та поповниться новими елементами декору, на кшталт вазонів, фотографій та текстилю, що добавлять затишку всій квартирі вцілому.