CALL US
+3(099) 622 80 90
E-MAIL
lirss@ukr.net
WORKING HOURS
Пон. - Пят. 9.00 - 19.00

Portfolio

Дизайн кухні-студії у сучасному стилі. Підбір матеріалів та текстур.

Дизайн кухні-студії найвідповідальніший процес у створенні дизайн – проєкту. Адже саме у кухні ми проводимо найбільше часу. Підбір матеріалу та текстур, меблів та декору відіграє важливу роль. Особливо це стосується кухні-студії, коли кухня об’єднується з вітальнею шляхом перепланування квартири чи будинку. З однієї сторони необхідно об’єднати ці два приміщенн, а з іншої – зонувати їх за допомогою кольору, текстур, матеріалів, меблів та малих архітектурних форм, таких як гіпсокартонові конструкції, перестінки, панелі та інше.

У даному проєкті широко використані конструкції з гіпсокартону не лише на стелі але й на стінах. Основним елементом, який зонує приміщення є декоративна перегородка, з нішею та підсвітками. Ніша декорована кольоровими вставками. Підтримує зонування також і підлога. Замовнику було запропоновано декілька варіантів для вибору матеріалу – плитка чи ламінований паркет.

У зоні відпочинку розміщено телевізор на декорованій 3d панеллю та гіпсокартоновою конструкцією на стелі з квадратною підсвіткою. Також тут розміщений елегантний комплект – обідній скляний столик та крісла фірми SIGNAL та мягкий диванчик. Меблі у вітальні та меблі у кухні перекликаються та підтримують єдиний стиль як кольором так і матеріалом. Фасади кухні – з вираженою текстурою дерева теплого коричневого кольору в поєднанні з молочним білим. кольорову гаму повторюють і міжкімнатні двері. Дизайн кухні-студії передбачає додаткову підсвітку робочої зони – стільниці. Особливістю кухні є багатофункціональна робоча поверхня у вигляді своєрідної барної стійки, яка має вигляд острівця на якому розміщена варочна поверхня.

Дизайн кухні-студії передбачає достатній рівень освітлення. Це як природнє світло – в приміщенні є два великих вікна, так і квадратна підсвітка на стелі та у ніші і бра – як додаткова зонована підсвітка.

Справжнього затишку кімнаті додають вазони та інші елементи декору.

кінцевий варіант

Замовник зупинився на варіанті глянець. Підлога покрита поєднанням глянцевої плитки сірого кольору та білого кольору. Декоративна штукатурка за кінотеатром -тв – покрита воском, що повторює глянцеву фактуру і об’єднує приміщення. Окрім того глянцеві поверхні додають світла та простору. Характерними для проєкту є прямі лаконічні лінії, глянець та теплв пастельні кольори з контрасним теплим коричневим.