CALL US
+3(099) 622 80 90
E-MAIL
lirss@ukr.net
WORKING HOURS
Пон. - Пят. 9.00 - 19.00

Portfolio

Дизайн квартири для молодої сім’ї. м. Чортків

Створюючи черговий проєкт для молодої стильної та цікавої сім’ї мимоволі реалізовуєш свої мрії та вподобання. саме таким виявився цей проєкт. Чимало з нас мріють відпочивати у затишному мякому кріслі перед каміном. Окрім того особисто мені комфортніше знаходитись у приміщенні просторому, де багато повітря та світла. саме таким виявилось це замовлення, у процесі виконання якого я отримала справжнє задоволення як від спілкування з замовником так і від процесу створення дизайну.

Дизайн квартири у сучасному стилі може бути затишним та теплим. У даному проекті використані теплі кольори та натуральні матеріали або ж матеріали що імітують натуральну текстуру, накшталт мармуру чи дерева. Важливу роль відіграє у кожному дизайн-проекті освітлення. Це і вмонтована підсвітка і світлодіодна лєнта так і окрема, додаткова підсвітка обіднього стола у залі. Світло зоноване, тобто передбачена можливість включати та виключати окремо зони, що додає зручності та є можливість регулювання яскравості світла.

Основним у дизайні квартири стало об’єднання коридору із залом і зонування приміщення перегородками. Перегородка цегляна, з нішами зі скляними полочками для дрібного декору та окремою підсвіткою.

Справжньою прикрасою дизайн квартири став беззаперечно камін, який є не лише декором але й обігріває приміщення. Стіни декоровані конструкціями з гіпсокартону та декоративною штукатуркою, що імітує текстуру натурального мармуру. Декоративна штукатурка виконує не лише роль прикраси, своєрідного декору, але й має практичне значення. Оскільки досить стійка до зношування та пошкоджень і легка у догляді за рахунок глянцевої поверхні.

Невід’ємним атрибутом прихожої є зона зберігання речей. Для цього передбачені вішачки, шафа. тумба для взуття, а також пуфік. у коридорі передбачена досить велика шафа-купе для зберігання речей, що є необхідністю в умовах проживання квартири для молодої сім’ї. Хоч шафа і габаритна, за рахунок перепланування вона не перегружає приміщення, але є прикрасою зони коридору.

Підсумовуючи можна впевнено сказати, що перепланування виявилось вдалою ідеєю. За рахунок цього збільшилась площа приміщення і знайшлось місце для всього що є необхідне. Одночасно з цим зал – коридор залишились просторими та світлими.

Замовити дизайн квартири можна зателефонувавши напряму до дизайнера!