CALL US
+3(099) 622 80 90
E-MAIL
lirss@ukr.net
WORKING HOURS
Пон. - Пят. 9.00 - 19.00

Portfolio

Дизайн квартири. м. Тернопіль вул Коновальця

Дизайн квартири у сучасному стилі для молодої сім’ї з двома підлітками.

Основними умовами замовника були створення робочого місця у спальній кімнаті та світла кольорова гамма. Білий колір стін вдало доповнюють пастельні кольори фасаду, робоче місце зручне, але не акцентує на собі увагу. Спальня підтримує дизайн квартири в стильовому рішенні та кольорі.

У дитячій кімнаті два робочих місця, шафа-купе, зручне місце для ігр, яскраві кольори, безліч поличок для кубків та інших нагород, яких у хлопчиків чимало. Освітлення комбіноване – використовується як вмонтоване так і світильник з рухомими носіями світла, що дозволяє розподіляти світло по потребі на конкретний момент. Окрім того, передбачена локальна підсвітка робочих місць та декоративна у вигляді карти на стіні. Великі вікна та широке підвіконня вирішено теж використати та прикріпити на поверхню підвіконня мякі сидіння-подушки, думаю це місце стане одним із улюблених у квартирі.

Дизайн кухні передбачав перепланування, а саме часткове об’єднання кухні з балконом. Покриття стін – декоративна штукатурка в тих же пастельних тонах, декорована 3D панелями – рейками. освітлення точкове, додаткове освітлення робочої поверхні стільниці вмонтоване під верхніми секціями кухонних меблів. Кухня розроблялась нами індивідуально, глянцеві фасади МДФ-акріл візуально розширюють простір приміщення та додають лиску та шику в дизайн квартири в цілому. Окрім того вони зручні у догляді та стійкі до вологи та температури. З вікна відкривається непогана панорама, тому логічно, що вирішено використати балкон для відпочинку за чашечкою кави.

Головною конструкцією санвузла є інсталяція з підсвіткою. В дизайні санвузлів використана світла плитка з мінімальною кількістю декору. меблі розроблялись індивідуально з використанням водостійкого матеріалу.