CALL US
+3(099) 622 80 90
E-MAIL
lirss@ukr.net
WORKING HOURS
Пон. - Пят. 9.00 - 19.00

Portfolio

Дизайн квартири у сучасному стилі. Тернопіль

Яскравий дизайн квартири Тернопіль у сучасному стилі, справжньою прикрасою якого став Тернопільський став. У проекті використані натуральні матеріали та яскраві текстури. Вони вдало поєднанні з сучасною технікою, новими технологіями та сучасними тенденціями у дизайні інтер’єрів.

Площа приміщення кухні досить велика тому кухня досить простора та світла. Саме тому у дизайн проєкті використано багато декору та деталей. Характерним для даної кухні є використання також і натурального матеріалу. Зокрема це виражена текстура теплого кольору на підлозі, сходах та меблях. яскраве поєднання зеленого та червоного/ оранжевого кольорів додає свіжості інтер’ру.

Кухонні меблі виконані з якісного матеріалу. Зокрема корпус – ДСП 18, а фасади акріл найвищої якості. Для акрілових фасадів є характерним глибина кольору та висока степінь відбиття світла. Верхні фасади кухонних меблів двоярусні. Нижній ярус дублює дерев’яну текстуру, що вже зустрічається у проєкті та об’єднує його у єдиному стильовому рішенні. Також проєктом передбачена барна стійка.

Стіни декоровані зеркальними поверхнями з напиленням художнього розпису. Стіни сходової поклеяні шпалерами яскравого бордового кольору, який прекрасно підходить та підтримує кольорове рішення приміщення в цілому.

Що до освітлення – це навісні світильники над барною стійкою, світильник над обіднім столом та торшер. Також при моделюванні кухні передбачена підсвітка робочої поверхні – стільниці, що додає зручності у приготуванні їжі.