CALL US
+3(099) 622 80 90
E-MAIL
lirss@ukr.net
WORKING HOURS
Пон. - Пят. 9.00 - 19.00

Portfolio

Дизайн будинку у класичному стилі.

Дизайн будинку в класичному стилі вимагає великих приміщень, оскільки головним атрибутом є ліпнина, позолота, складна конструкція стелі, склепіння та масивні меблі. Підтримати стиль можна кришталем, фарфором характерними є також масивні кришталеві люстри, торшери та бра. Саме тому в повній мірі створити дизайн у класичному стилі можна саме у приватному будинку. Також характерним для класичного стилю є симетрія, дорогі вишукані матеріали та багато красивого декору.

У проекті широко використаний натуральний матеріал, а саме дерево. Це і світлий теплого кольору паркет, і темні вишукані масивні меблі, двері та вікна світлих кольорів. Велика площа приміщення дозволила у повній мірі використати у декоруванні стін гіпсову ліпнину з позолотою, шпалери які імітують драпіровку тканиною, що була характерна у XVII столітті у Франції де, як рахується, народився класичний стиль.

Доречним доповненням став камін. що виконує і практичну функцію обігріва кімнати.

У проекті використана натяжна стеля ніжного кольору – слонова кістка, що за рахунок глянцевої поверхні візуально піднімає стелю, та збільшує освітлення кімнат за рахунок відбитого світла. Ту ж функцію виконує зеркальна поверхня декоративних вставок якими оздоблені стіни. у всьому проекті використана декоративна імітація цегляної кладки, яка покрашена у білий колір.

Не характерним для класики стала світлодіодна стрічка, яка оначе гармонійно вписалась в інтер’єр.

Також важливу роль відіграє і текстиль. Важкі масивні гардини з ніжними легкими тюлями. Коврики з характерним для класичного стилю орнаментом, текстиль на дивані та кріслах. Все це підкреслює класичний стиль дизайн будинку.

В розробці дизайну інтер’єра даного помешкання використана палітра теплих кольорів – теплий коричневий, мягкий золотисто-жовтий, ваніль та слонова кістка. Широко використана позолота.

Важливим елементом є також і сходова, виконана теж у класичному стилі. Перила оздоблена різьбою та позолотою.

Кухня дещо осучаснена, теплого золотисто коричневого кольру з патенованими фасадами. Посеред зони кухні вирішено помістити так званий острів, який виконує роль своєрідної барної стійки, робочої поверхні – оскільки зроблений з матеріалу стільниці. Окрім того всередині острова зручно помістити кухонний посуд.

Створіть затишний, стильний, актуальний дизайн інтер’єру свого помешкання, втілюючи всі свої мрії разом знами!